Kalezaindu

COCHE ABANDONADO

Konponduta
Deskribapena
Lleva 1 AÑO abandonado en Ortumendi n 4 un vehículo, en claro signos de abandono, con ruedas pinchadas y golpes tanto en los retrovisores como en los parachoques.

Helbidea
ORTUMENDI N4 ORTUELLA

Kategoria
Aparkaleku publikoa

Data
2019/02/14
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Se da aviso a la policía
    Data: 2019/03/11 8:40:47
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/02/14 14:21:00
    Irekita